Titles you rated
InterstellarRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
TRON: LegacyRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
The KingRated ★ 3.0