Titles you rated
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Gogh, The Starry NightRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Baby Faced BeautyRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 4.5
Bridal MaskRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 4.5
Hospital ShipRated ★ 3.5
My Fair LadyRated ★ 3.5
New Tales of the GisaengRated ★ 2.5
Tamra IslandRated ★ 3.5