Series
Ratings
249
Marvel's Jessica JonesRated ★ 4.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
StyleRated ★ 3.5- The Final MatchRated ★ 3.5
- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 4.5
- School Season 1Rated ★ 3.5
- My Love PatzziRated ★ 4.0
- Palace of DreamsRated ★ 4.0
Jang Hee BinRated ★ 4.0
Shinhwa BroadcastRated ★ 4.0- Men of the Bath HouseRated ★ 3.0
HotelierRated ★ 3.5
Six SiblingsRated ★ 3.5
First Love of a Royal PrinceRated ★ 1.5
What's Up FoxRated ★ 4.0
TomatoRated ★ 2.5- Kuk HeeRated ★ 3.5
TripleRated ★ 0.5
The King's DoctorRated ★ 4.0