Movies
Ratings
20
The MartianRated ★ 3.0
When Romance Meets DestinyRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 3.0
The Girl Next DoorRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 4.0
Friends with BenefitsRated ★ 4.5
Petty RomanceRated ★ 4.5
The Devil Wears PradaRated ★ 5.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
My Little BrideRated ★ 3.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Like for LikesRated ★ 2.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
Cyrano AgencyRated ★ 5.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 3.5
My Tutor FriendRated ★ 1.5
All About My WifeRated ★ 2.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0