Titles you rated
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 3.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 2.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.0
SignalRated ★ 3.0