Movies
Ratings
31
MonsterRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.0
The Great EscapeRated ★ 4.0
Wind RiverRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 3.5
EquilibriumRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Enola HolmesRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.5
No Longer HeroineRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
LifeRated ★ 4.0
New TrialRated ★ 3.0
MissingRated ★ 3.0
Hide and SeekRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5