Titles you rated
- Miss Trot 2 - Talk ConcertRated ★ 0.5
The Country CallsRated ★ 0.5
DNA MateRated ★ 0.5
Because I Want to TalkRated ★ 3.0- The Adventures of Sherlock HolmesRated ★ 2.5
The ShowRated ★ 2.0- Miss Trot 2- Gala ShowRated ★ 0.5
Goodbye to GoodbyeRated ★ 3.5- HitmakerRated ★ 3.0
World Theme TravelRated ★ 2.5- 5minstealer: Dad! Where Are We Going?Rated ★ 2.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 5.0
Midnight Horror StoryRated ★ 5.0
Tensou Sentai GoseigerRated ★ 0.5- The Flying SuperboardRated ★ 1.5
- 신 도라에몽Rated ★ 4.0
- Galaxy Express 999Rated ★ 1.5