Movies
Ratings
85
La La LandRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 4.0
FluRated ★ 5.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 1.5
School of RockRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 5.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 0.5
The Day After TomorrowRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 0.5
The IncrediblesRated ★ 5.0
QuickRated ★ 0.5
Warm BodiesRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 5.0
Finding NemoRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0