Movies
Ratings
32
AladdinRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Captain MarvelRated ★ 4.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.5
Get OutRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 1.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 2.0
PenelopeRated ★ 4.0
I Am Not an Easy ManRated ★ 4.5
Bird BoxRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 2.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.5