Movies
Ratings
127
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
MasterRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 3.5
Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet StreetRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
Match PointRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 2.5
Ip Man 2Rated ★ 2.5
The SilencedRated ★ 3.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
OnceRated ★ 3.0
Paranormal ActivityRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 2.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 2.0