Movies
Ratings
85
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
MasterRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 0.5
I Am LegendRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.5
Brokeback MountainRated ★ 3.0
RayRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 3.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.5
Be With YouRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.5
OnceRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
V for VendettaRated ★ 4.5