Titles you rated
BelieverRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 2.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
RayRated ★ 3.5
Driving Miss DaisyRated ★ 3.0
PredestinationRated ★ 4.0
The SalesmanRated ★ 3.5
Isle of DogsRated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 3.0
The RecruitRated ★ 2.5
Our TimesRated ★ 3.0
Brad's StatusRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
MudRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
The FanRated ★ 3.0
UpgradeRated ★ 4.0
The PastRated ★ 4.0
Finding ForresterRated ★ 3.5