Movies
Ratings
765- The UglyRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
Three Identical StrangersRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0- Love ResetRated ★ 3.0
A Normal FamilyRated ★ 2.0
Yadang: The SnitchRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 5.0
The FallRated ★ 4.5
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0- PilotRated ★ 2.0
GattacaRated ★ 4.5
FesterRated ★ 1.5
Rough NightRated ★ 2.5
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 4.5
The VanishedRated ★ 2.5
Officer Black BeltRated ★ 2.0