Movies
Ratings
283
The First Slam DunkRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 3.5
HuntRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
ValkyrieRated ★ 3.5
CollateralRated ★ 3.5
1408Rated ★ 3.0
Kick the MoonRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 2.5
Black WidowRated ★ 3.0
The BatmanRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 2.0
Margin CallRated ★ 4.0