Movies
Ratings
424
Ghost Cat AnzuRated ★ 3.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
MahjongRated ★ 2.5
Linda Linda LindaRated ★ 4.0
The World of LoveRated ★ 4.5
Good NewsRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 2.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0- Murder ReportRated ★ 1.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 2.5
Empire RecordsRated ★ 1.5
BridesmaidsRated ★ 2.5
SuspiriaRated ★ 1.0
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 2.5
The Invisible GuestRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
DogtoothRated ★ 3.0
The Two PopesRated ★ 3.5