Titles you rated
American BeautyRated ★ 4.0
Next SoheeRated ★ 4.0
CodaRated ★ 3.5
Notting HillRated ★ 3.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.5
DuneRated ★ 3.5
The Fall GuyRated ★ 3.5- HeroRated ★ 2.0
OppenheimerRated ★ 3.5
Single in SeoulRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ReboundRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 2.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.5