Series
Ratings
18
Demon SlayerRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Dr. RomanticRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0- Best Mistake - Director's CutRated ★ 5.0
IRISRated ★ 4.5
LostRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
LostRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 2Rated ★ 5.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0- DEATH NOTERated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0