Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 4.0
The Tomorrow WarRated ★ 2.5
KnowingRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
JarheadRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 4.0
NobodyRated ★ 3.0
13 Hours: The Secret Soldiers of BenghaziRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0- PilotRated ★ 3.0
The MuleRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
AtlasRated ★ 3.0