Movies
Ratings
183
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.0
Stuart Little 2Rated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
UpRated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
Finding NemoRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Sky HighRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 3.0
SaltRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0