Movies
Ratings
45
DetachmentRated ★ 2.5
HerRated ★ 3.0
Nicholas on HolidayRated ★ 5.0
The DUFFRated ★ 3.0
13 Going on 30Rated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 3.5
Friend : The Great LegacyRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Mood of the DayRated ★ 4.5
PredestinationRated ★ 3.5- WishRated ★ 5.0
The Imitation GameRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 0.5
Cold EyesRated ★ 4.5
A Company ManRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
The WhistleblowerRated ★ 2.5