Series
Ratings
105
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
SKY CastleRated ★ 5.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
My GirlRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.0
GiantRated ★ 4.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 4.0
FingersmithRated ★ 3.0- My Boss, My HeroRated ★ 5.0
Angry MomRated ★ 2.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 3.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.0