Series
Ratings
92- Smile, YouRated ★ 4.0
East of EdenRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 2.0
May QueenRated ★ 3.5
HeartstringsRated ★ 3.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.0
Endless LoveRated ★ 3.5
Persevere, Goo Hae RaRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
MonstarRated ★ 3.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
EntertainerRated ★ 1.0- The Return of Hwang Geum BokRated ★ 2.0
Noble, My LoveRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 3.5
Angel EyesRated ★ 3.0
Page TurnerRated ★ 3.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.0
Missing YouRated ★ 4.0