Movies
Ratings
518
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
The RoundupRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Perhaps LoveRated ★ 2.5
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 3.5
One-LineRated ★ 3.5
UpRated ★ 3.5
SoulRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 5.0
EternalsRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Black WidowRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 3.5
The TreacherousRated ★ 3.5