Titles you rated
Mr. SunshineRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 2.0
Emperor Wang GunRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 2.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
The Innocent ManRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Jeong Do JeonRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Miss KoreaRated ★ 2.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 3.5