Movies
Ratings
255
Train to BusanRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
The Grand HeistRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 2.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
The King's Case NoteRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 3.0
Smurfs: The Lost VillageRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 5.0
HellboyRated ★ 2.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 3.0
ChronicleRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5