Titles you rated
The World of UsRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 4.0
Small Things Like TheseRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.5
BugoniaRated ★ 3.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 3.5
Taste of Cherry Ta m e guilassRated ★ 4.0
Long Day's Journey Into NightRated ★ 3.5
The MistRated ★ 3.5
The ChildRated ★ 4.0
VertigoRated ★ 3.5
The MasterRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
The Green KnightRated ★ 4.0
The SonRated ★ 3.5
RosettaRated ★ 4.0