Titles you rated
Seven DaysRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
SwiriRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Secret ReunionRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 2.0
HauntersRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
ThorRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
TraffickersRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 3.0
WantedRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0