Movies
Ratings
1653- Mobile Suit Gundam: The Origin VI – Rise of the Red CometRated ★ 5.0
High & Low The MovieRated ★ 4.5
The Coast GuardRated ★ 1.0
DreamRated ★ 1.0
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 5.0
Swindler in My Mom's HouseRated ★ 1.0
The Fox with Nine TailsRated ★ 2.0- The Wife In RomanceRated ★ 3.0
Love Me NotRated ★ 2.0
Make It BigRated ★ 0.5
Short TimeRated ★ 0.5
Mokpo the HarborRated ★ 3.0
DuelistRated ★ 0.5
Mutt BoyRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
LoveRated ★ 2.5
Knives OutRated ★ 4.0
Viva EroticaRated ★ 3.0
A hot roofRated ★ 3.5
The Way of the DragonRated ★ 3.5