Titles you rated
Wait My YouthRated ★ 2.5
My GirlRated ★ 4.5
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 5.0
Legend of Fu YaoRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 2.5
Dating in the KitchenRated ★ 4.0
Well-Intended Love Season 2Rated ★ 2.5
Six Flying DragonsRated ★ 3.0
Well-Intended LoveRated ★ 3.0
Under the PowerRated ★ 4.0
You Are My GloryRated ★ 4.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
My Little HappinessRated ★ 4.0
Sword Snow StrideRated ★ 3.5
ResetRated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 5.0