Titles you rated
HotelierRated ★ 3.5- BossRated ★ 4.5
KAIST Season 1Rated ★ 3.5
Summer ScentRated ★ 2.5
Shoot for the StarsRated ★ 3.5- Emperor of the SeaRated ★ 3.5
Road No. 1Rated ★ 2.5
Dr. ChampRated ★ 3.5
Love Story in HarvardRated ★ 1.5
The Snow QueenRated ★ 4.0
PianoRated ★ 4.0- Invisible ManRated ★ 3.5
Cain and AbelRated ★ 3.0
Fashion 70'sRated ★ 4.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 4.5
Autumn in My HeartRated ★ 4.0- Smile, YouRated ★ 3.0
- TruthRated ★ 3.5
All InRated ★ 4.5
Alone in LoveRated ★ 5.0