Titles you rated
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Money Heist season 2Rated ★ 3.0
Money Heist season 1Rated ★ 3.5
KingdomRated ★ 2.5
Kingdom Season 1Rated ★ 2.5
School 2013Rated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
My MisterRated ★ 4.5
Jeong Do JeonRated ★ 5.0- Black Rubber ShoesRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5