Movies
Ratings
480
RoomRated ★ 3.5
BurntRated ★ 4.0
MaudieRated ★ 4.5
The Chronicles of EvilRated ★ 2.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.0
Friends with BenefitsRated ★ 2.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
CloserRated ★ 5.0
OblivionRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 2.5
The MartianRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.5
MinionsRated ★ 3.5