Titles you rated
Warriors of the DawnRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 3.0
BluebeardRated ★ 2.5
My Annoying BrotherRated ★ 3.5
PandoraRated ★ 3.0
The Plan ManRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
The Magnificent SevenRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 3.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.0
InsaneRated ★ 3.0
Phantom DetectiveRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 3.5
Leap YearRated ★ 4.0
R.I.P.D.Rated ★ 3.5
The Brand New TestamentRated ★ 4.0