Series
Ratings
194
The StudioRated ★ 5.0
Mask GirlRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 5.0
Money Heist season 3Rated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 5.0
Money Heist season 1Rated ★ 5.0
HollywoodRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.5
KingdomRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 4.5
DamagesRated ★ 5.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 2.5
FrontierRated ★ 3.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Peaky BlindersRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
Manhunt: UnabomberRated ★ 4.0