Titles you rated
Jail BreakersRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.5
TarzanRated ★ 4.0
Red CliffRated ★ 4.5
Evangelion: 2.0 You Can (Not) AdvanceRated ★ 4.0
Battle: Los AngelesRated ★ 3.0
Cowboy Bebop: The MovieRated ★ 4.5
Drag Me to HellRated ★ 3.0
Deja VuRated ★ 3.5
The Italian JobRated ★ 3.5
The CoreRated ★ 3.0
GhostRated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 3.5
Terminator SalvationRated ★ 4.5
District 9Rated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.5