Titles you rated
My Neighbor TotoroRated ★ 3.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
Last HolidayRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 2.0
BeanRated ★ 4.0
The Smurfs 2Rated ★ 2.0
MaleficentRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Diary of the DeadRated ★ 5.0
Starship Troopers 2: Hero of the FederationRated ★ 0.5
The Evil TwinRated ★ 3.5
Seed of ChuckyRated ★ 5.0
Hostel: Part IIIRated ★ 5.0
Silent Hill: Revelation 3DRated ★ 4.5
Scream 4Rated ★ 5.0- Bride of ChuckyRated ★ 5.0
Hostel: Part IIRated ★ 5.0
Piranha 3DDRated ★ 4.5
Death Bell 2: Bloody CampRated ★ 0.5