Movies
Ratings
1136
The HimalayasRated ★ 1.0
ThorRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 5.0
King KongRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 4.0
I'm a Cyborg, But That's OKRated ★ 1.0
Suicide SquadRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.0
Alien: CovenantRated ★ 2.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
You Are My PetRated ★ 0.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
My Boyfriend Is Type BRated ★ 1.0
Law Abiding CitizenRated ★ 5.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 2.0