Titles you rated
- PlayRated ★ 2.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The HuntRated ★ 5.0
All Is LostRated ★ 5.0
The GreyRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
American HustleRated ★ 5.0
Hi! Dharma!Rated ★ 2.0
Save the Green Planet!Rated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 0.5
Blade IIRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Batman ForeverRated ★ 2.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 5.0
Han Gong-juRated ★ 4.5
Lone SurvivorRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 4.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 5.0
Back to the Future Part IIRated ★ 5.0