Titles you rated
FrozenRated ★ 4.0
The GreyRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.5
The Dark KnightRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
P.S. I Love YouRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 2.5
August RushRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 1.5
TakenRated ★ 4.0