Movies
Ratings
188
Twelfth NightRated ★ 4.0
FrankRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 2.5
Nymphomaniac: Vol. IRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
The TouristRated ★ 3.0
You Are My PetRated ★ 1.0- PapaRated ★ 2.0
Sector 7Rated ★ 2.0
The Dark Knight RisesRated ★ 2.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
HitchRated ★ 1.0
Love On-AirRated ★ 1.5
Lovers' ConcertoRated ★ 2.5- Highway StarRated ★ 2.0
Portrait of a BeautyRated ★ 1.5
My Dear DesperadoRated ★ 2.5
My Wife Is a GangsterRated ★ 2.0
A Tale of Two SistersRated ★ 2.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5