Movies
Ratings
214
The PriestsRated ★ 3.0
Horrible BossesRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan: Intense Battle! Robo Dad Strikes BackRated ★ 4.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Blades of GloryRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.5
The MartianRated ★ 4.5
Inside OutRated ★ 4.0
Pineapple ExpressRated ★ 5.0
CinderellaRated ★ 4.5
The Boat That RockedRated ★ 5.0
A Tale of Two SistersRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 3.5
ArahanRated ★ 2.0
Edward ScissorhandsRated ★ 2.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.0
Music and LyricsRated ★ 3.0