Movies
Ratings
631- On the Other Side of YouRated ★ 4.0
Late AutumnRated ★ 3.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.5
The Man from EarthRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 3.0
JokerRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 2.5
LolitaRated ★ 4.5
A Clockwork OrangeRated ★ 4.5
The ShiningRated ★ 4.5
Full Metal JacketRated ★ 4.5
Take PointRated ★ 3.5
ExamRated ★ 2.5
K-PAXRated ★ 4.0
The Purple Rose of CairoRated ★ 4.5