Series
Ratings
158
Money FlowerRated ★ 4.5- The Lost RoomRated ★ 4.0
18 AgainRated ★ 3.0
Record of YouthRated ★ 3.0
Fabulous BoysRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Winter SonataRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 4.0
JumongRated ★ 4.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Miss MermaidRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.0