Titles you rated
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
SpyRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 5.0
VeteranRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 5.0
The ThroneRated ★ 3.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
The InternRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 5.0
SpectreRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
The WailingRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
MissingRated ★ 4.0