Titles you rated
SilentRated ★ 4.0
Anne of Green GablesRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 3.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 4.0- Seoul Pyongyang: A Tale of Two CitiesRated ★ 3.0
- EBS 스페셜 프로젝트 - 서양음악기행Rated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Sex and the City Season 3Rated ★ 4.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.0
Matrimonial Chaos Special 2014Rated ★ 3.5
Matrimonial ChaosRated ★ 4.5
The Man Who Can't Get Married Season 1Rated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
WestworldRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.0