Titles you rated
WickedRated ★ 4.0
HAIKYU!! The Dumpster BattleRated ★ 4.5
Persian LessonsRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The KingRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Ghost Cat AnzuRated ★ 4.0
Digimon Adventure 02: The BeginningRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Cells at Work!Rated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5
RoundersRated ★ 2.5
Moana 2Rated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam SEED FREEDOMRated ★ 0.5
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.5
Sound! Euphonium Movie: The Finale of OathRated ★ 3.5