Series
Ratings
243
New HeartRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.5
Work Later, Drink NowRated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 4.0
Sound! Euphonium 3Rated ★ 4.0
Kono Oto Tomare!: Sounds of LifeRated ★ 5.0
Kono Oto Tomare!: Sounds of LifeRated ★ 5.0
BanG Dream! Season 1Rated ★ 2.5
BanG Dream! It's MyGO!!!!!Rated ★ 3.5
Girls Band CryRated ★ 3.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 4.5
The Ancient Magus' Bride Season 2 Part 2Rated ★ 4.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 4.0
The Ancient Magus' BrideRated ★ 4.0
Dr. Stone Stone WarsRated ★ 3.0
Dr. StoneRated ★ 3.5- Sound! EuphoniumRated ★ 5.0
- Sound! Euphonium Season 1Rated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0