Movies
Ratings
430
A Taxi DriverRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 2.0
DevilRated ★ 3.0
The KingRated ★ 3.0
MasterRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 3.5
Toy Story 3Rated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0
Inside MenRated ★ 3.0
UpRated ★ 3.0