Titles you rated
World War ZRated ★ 3.5
Source CodeRated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 4.0
I Am SamRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
UnbowedRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 3.5
GravityRated ★ 4.5- D-WarRated ★ 2.5
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 2.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5