Movies
Ratings
422
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 2.5
Jurassic WorldRated ★ 2.0
AssassinationRated ★ 3.0
The Purge: AnarchyRated ★ 1.5
The RavenRated ★ 2.0
The Hills Have EyesRated ★ 3.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 2.0
Liar Game: The Final StageRated ★ 1.5
The HostRated ★ 1.5
Wrong Turn 2: Dead EndRated ★ 2.0
Hostel: Part IIRated ★ 2.0
The CollectorRated ★ 2.0
The Descent: Part 2Rated ★ 2.0
Bring It On AgainRated ★ 3.0
A Nightmare on Elm StreetRated ★ 2.5
ChappieRated ★ 4.0
Land of the DeadRated ★ 2.0
RiddickRated ★ 2.5
Friday the 13thRated ★ 1.5
BeastlyRated ★ 3.5